Про нас

Наша історія

SAFOR Security International була заснована у 2017 році в Англії, з метою забезпечити безпеку кожному в будь-якій точці світу. У сучасному світі людина може опинитися в небезпечній ситуації щохвилини. Кожен переживає за персональну безпеку та безпеку своїх близьких.

 

Наша компанія бачить перед собою велику мету — захистити людей в критичних ситуаціях, які загрожують здоров’ю або життю. Ми хочемо допомогти не тільки потерпілому, а й всій сім’ї. Україна стала першою країною, в якій запустився сервіс SAFOR.

Наша філософія

Відкритість - Відкритість

Відкритість

Діловим пропозиціям, зовнішнім та внутрішнім запитам і новим технологіям. Прозорість всіх процесів взаємодії з нашими співробітниками, клієнтами та бізнес-партнерами.

Ефективність - Ефективність

Ефективність

У прийнятті рішень, якості послуг, які надаємо, і розподілі коштів. Ми використовуємо всі доступні ресурси для досягнення максимального результату в нашій роботі й комунікації.

Швидкість - Швидкість

Швидкість

В основі нашої діяльності лежить негайна реакція на пропозиції, які надходять від клієнтів і партнерів, зміна зовнішніх і внутрішніх факторів, і сигналів про допомогу.

Наші цінності

Бути
простими

Бути простим у використанні та лаконічним в комунікації.

Бути
доступними

Ми прагнемо бути доступними будь-якій людині.

Бути
у фокусі

Ми відстежуємо розвиток технологій і використовуємо найкращі рішення для поліпшення сервісу (трекінг, розпізнавання)

Бути
відкритими

Діяльність нашої компанії будується на принципах: етичності, відповідальності і професіоналізму.


Вгору