Ціни

Охорона

При натисканні на тривожну кнопку, виклик отримують близькі і охорона.

Для корпоративних клієнтів натисніть тут.

Оформити
 • 290 ₴
  1 місяць
 • 800 ₴
  3 місяці
  Економія 70 ₴
 • 3000 ₴
  Рік
  Економія 480 ₴

Перший виклик за квартал або рік безкоштовний, інші 200 гривень.

Для жiнок

У сучасному світі багато жінок потерпають від насильства і кожна з них приймає міри. Відтепер є можливість одним натиском у телефоні викликати охорону. Safor подбає про безпеку, не відмовляйте собі у тому, що робить життя яскравіше!

Для підприємців

Маршрут підприємця зазвичай складається із багатьох пунктів і справ. Інколи трапляються неприємні ситуації: грабіж, непередбачуване ДТП, напад. Пакет «Охорона» вирішує ці ситуації одним дотиком екрану.

Для туристів

Зазвичай подорож починається з оцінки рівня безпеки країни, яку розглядають як туристичний об’єкт. Safor – найкраще рішення, щоб піклуватися про свою безпеку в будь-якому куточку України.

Для самотніх людей

Не завжди поряд із нами є люди, які готові нам допомогти, то залишається розраховувати тільки на себе. Підключіть тарифний план «Охорона» та відчувай себе у безпеці.

Для студентів

Студентське життя дуже бурхливе і непередбачуване. Не залишайся наодинці з проблемами, коли під загрозою життя та здоров’я. Користуючись тарифом «Охорона» будь впевнений, що завжди можна розраховувати на допомогу де б ти не був.

Вгору