Тарифи

Ціни діють тільки до 1 листопада 2020 року

Охорона

При натисканні на тривожну кнопку, виклик отримують близькі та поліція охорони.

 • 710
  420 ₴
  1 місяць
 • 2000
  1200 ₴
  3 місяці
  Економія 60 ₴
 • 7000
  4800 ₴
  Рік
  Економія 240 ₴

Встигніть заощадити 30% з 1 листопада 2020 ціни зростуть

Кожен виклик поліції охорони — 100 ₴

Для жiнок

У сучасному світі багато жінок потерпають від насильства і кожна з них приймає міри. Відтепер у Вас є можливість одним натиском у телефоні викликати охорону. Safor подбає про безпеку, а Ви не відмовляйте собі у тому, що робить життя яскравіше!

Для підприємців

Маршрут підприємця зазвичай складається із багатьох пунктів і справ. Інколи трапляються неприємні ситуації: грабіж, непередбачуване ДТП, напад. Пакет «Охорона» вирішує ці ситуації одним дотиком екрану.

Для туристів

Зазвичай подорож починається з оцінки рівня безпеки країни, яку розглядають як туристичний об’єкт. Safor – найкраще рішення, щоб піклуватися про свою безпеку в будь-якому куточку України.

Для самотніх людей

Не завжди поряд із нами є люди, які готові нам допомогти, то залишається розраховувати тільки на себе. Підключивши тарифний план «Охорона», ви будете відчувати себе у безпеці.

Для студентів

Студентське життя дуже бурхливе і непередбачуване. Не залишайся наодинці з проблемами, коли під загрозою Ваше життя та здоров’я. Користуючись тарифом «Охорона» будьте впевнені, що завжди можна розраховувати на допомогу де б Ви не були.

Родина

При натисканні на тривожну кнопку, виклик отримують ваші близькі

 • 200
  139 ₴
  1 місяць
 • 500
  400 ₴
  3 місяці
  Економія 17 ₴
 • 1100
  800 ₴
  Рік
  Економія 168 ₴
Для ваших батьків

У кожного з нас є батьки, які потребують уваги до себе та очікують її від своїх дітей.
Згадайте як вони оточували Вас піклуванням все дитинство. Будьте впевнені, що при виникненні загрози життю або здоров’ю батьків, Ви дізнаєтесь про це за лічені секунди.

Для всієї родини

Найдорожче що в нас є це наші сім’ї. Тому для кожного дуже важливо подбати про безпеку своєї родини: чоловіка, жінки, дітей та батьків.

Для друзів та близьких

Скільки б друзів не було, вони не можуть завжди бути поруч і допомогти в скрутному становищі. Майте можливість повідомити одразу усіх близьких людей, що ви знаходитесь в небезпеці.

Безкоштовний

При натисканні на тривожну кнопку, виклик отримує 1 контакт

 • 0 ₴
  1 місяць
 • 0 ₴
  3 місяці
 • 0 ₴
  Рік
Для мам і тат

З часом, контролювати дітей стає все важче. Навіть в цьому додаток Safor надає свою допомогу. Ви можете відстежувати геопозицію дитини та отримувати від неї сигнал про допомогу, користуючись тарифом ‘’Безкоштовний’’

Вгору