Ціни

Ціни діють тільки до 1 грудня 2020 року

Охорона

При натисканні на тривожну кнопку, виклик отримують близькі та поліція охорони.

 • 710
  420 ₴
  1 місяць
 • 2000
  1200 ₴
  3 місяці
  Економія 60 ₴
 • 7000
  4800 ₴
  Рік
  Економія 240 ₴

Встигніть заощадити 30% з 1 грудня 2020 ціни зростуть

Кожен виклик поліції охорони — 100 ₴

Для жiнок

У сучасному світі багато жінок потерпають від насильства і кожна з них приймає міри. Відтепер у Вас є можливість одним натиском у телефоні викликати охорону. Safor подбає про безпеку, а Ви не відмовляйте собі у тому, що робить життя яскравіше!

Для підприємців

Маршрут підприємця зазвичай складається із багатьох пунктів і справ. Інколи трапляються неприємні ситуації: грабіж, непередбачуване ДТП, напад. Пакет «Охорона» вирішує ці ситуації одним дотиком екрану.

Для туристів

Зазвичай подорож починається з оцінки рівня безпеки країни, яку розглядають як туристичний об’єкт. Safor – найкраще рішення, щоб піклуватися про свою безпеку в будь-якому куточку України.

Для самотніх людей

Не завжди поряд із нами є люди, які готові нам допомогти, то залишається розраховувати тільки на себе. Підключивши тарифний план «Охорона», ви будете відчувати себе у безпеці.

Для студентів

Студентське життя дуже бурхливе і непередбачуване. Не залишайся наодинці з проблемами, коли під загрозою Ваше життя та здоров’я. Користуючись тарифом «Охорона» будьте впевнені, що завжди можна розраховувати на допомогу де б Ви не були.

Вгору